Фармацевт/ка в аптеки easyApotheke в Германия
Софийска област, София
Над 5000 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Веригата easyApotheken разполага с около 130 аптеки в цяла Германия и е единствената франчайз система на германския пазар. Нашата концепция за обществена аптека е насочена към бъдещето и залага преди всичко на фармацевтичните консултации в комбинация с широко продуктово портфолио и атрактивна атмосфера за пазаруване.

Ние търсим мотивирани служители, които желаят да станат част от успешния екип на аптеки easyApotheke.

За нас ентусиазмът на служителите е от съществено значение, поради което ние поставяме на първо място личното развитие на всеки сътрудник и екипния дух във фирмената култура.

С нашата програма easyOnboarding е по-лесно от всякога да започнете работа като фармацевт в Германия.

Отговорности

Готови ли сте да направите следващата си професионална стъпка с нас? Тогава кандидатствайте сега на адрес: nickol@easyapotheke.ag

Допълнителна информация за нашата концепция можете да намерите на: https://www.easyapotheke.ag/arbeiten-easyapotheken/

Ако имате въпроси, Коди Никол ще се радва да Ви съдейства на тел .: +49 211/749 57-554.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше фармацевтично образование
• Добро владеене на немски език (сертификат В2)
• Много ентусиазъм при консултирането на редовни и нови клиенти
• Професионалният опит е предимство

Ние Ви предлагаме

• Подкрепа при административни процедури
• Помощ при намирането на жилище
• Практика като подготовка за специализирания езиков тест
• Назначаване като фармацевт/ка с атрактивна заплата след успешно полагане на специализиран езиков тест

Информация за контакт

Телефон: +49 211-749 57-554

JobTiger Banner