Креативен копирайтинг
Варна
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Обществена организация "Ми Разом" кани КОНТЕНТ МЕНИДЖЪР за работа в HUB Варна. Пространство за провеждане на мероприятия, майсторски класове, бизнес закуски, кинопрожекции, музикални вечери, творчески занятия с деца, конференции и т.н.

Отговорности

- Креативен копирайтинг: постове, статии за сайтове и списания
- Създаване и обработка на изображения в фоторедактори за социалните мрежи
- Писане на технически задания за креативни дизайнери за социалните мрежи
- Снимки и видеоклипове: за социални мрежи, помощ и куриране на заснимане за YouTube, монтаж на видеоклипове
- Подготовка на контент-план
- Въвличане на аудитория: работа с различни типове аудитория: бизнес, майки, деца

Изисквания и необходими умения

- Висока грамотност на речта при писане на текстове
- Опит на работа като контент-менеджер и в писане на текстове минимум 1 година
- Знание на български и украински език

Ние Ви предлагаме

- График на работа: Пон- пет (почивни дни: събота и неделя) от 10.00 до 19.00/ В случаи на провеждане на мероприятие в неработно време се изисква задължително присъствие и събиране на контент
Станало Ви е интересно? Чакаме Вашето резюме.

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

JobTiger Banner