Маркетолог - SMM
Варна
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Търсим МАРКЕТОЛОГ - SMM, който има успешен опит в развитие в строително направление или сходна тематика.

Отговорности

- Участие в разработка на SMM- съдържание, водене на социални мрежи като Instagram и Facebook
- Поръчване и изготвяне на (POS-материали)
- Публикуване на PR-матерали в средствата за масова комуникация
- Работа с визуално съдържание (със свои сили или с помощта на дизайнер)

Изисквания и необходими умения

- Знание на български и руски - задължително, английски- желателно
- Опит на работа в SMM и маркетинг минимум 2 години
- Наличие на портфолио се счита за преимущество

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:
- Работа в офис на компанията в центъра на гр. Варна
- График на работа: Пон-Пет (9.00 - 18.00)
Ако проявавате интерес към позицията и смятате, че притежавате необходимите качества, моля изпратете CV

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

JobTiger Banner