Международен шофьор
Siauliai, Литва
От 3000 до 4000 лв.

Siauliai, Литва длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние сме семеен бизнес с 26 години опит. През годините преживяхме както икономическата криза, така и променящите се пазари. Изпитанията обаче не само не ни унищожиха, но ни укрепиха и разкриха нови възможности за растеж. Нашата сила е в нашия екип. Всеки служител е малка част от един голям механизъм, който помага на компанията да се развива и да бъде надежден партньор за нашите клиенти.

Отговорности

Безаварийна доставка на товари

Изисквания и необходими умения

Опит от 6 месеца. под кат. СЕ

Ние Ви предлагаме

През пролетта на 2022 г. Transmeya актуализира автопарка (както влекачи, така и полуремаркета). Новите автомобили EURO 6 идват директно от завода на Mercedes Benz в Германия!
Предлагаме стажове;
текуща заплата;
Автомобили Mercedes-Benz стандарт Евро-5, сейф Евро-6 (2016, 2018), тенти;
Собствен автосервиз, официална регистрация;
Единичен екипаж;
Отваряне на D-виза за 1 година, оглед на Резидент;
Работа по посоките Европа.

Информация за контакт

Телефон: +37069152793

JobTiger Banner