Мърчандайзер
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние от Human Capital Store търсим „Мърчандайзер“, за наш клиент, който е известна швейцарска компания, която разработва компютърна периферия.
Смяташ, че си отговорен и умееш да печелиш доверие. Постигаш резултати и се адаптираш бързо в динамична среда. Харесва ти да се срещаш с много хора, тогава не се колебай да кандидатстваш.

Отговорности

Основни задължения:
- Отговаря за правилната подредба и добрата визуализация на конкретните продукти.
- Следи за наличността и външния вид на стоките и мострите.
- Изгражда и поддържа добри партньорски взаимоотношения с клиентите, в обектите, в които ще работи.
- Детайлно познава продуктите на компанията.
- На 6 седмици ще посещава магазини в страната и ще отсъства 3 дни – Стара Загора, Пловдив, Бургас, Варна.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- Отговорност и самодисциплина.
- Отлични комуникативни умения.
- Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

Клиентът ни предлага:
- Работа, която позволява повече движение, пред тази в офис среда.
- Гъвкав работен график, с възможност да се съчетава с университета.
- 4 часов работен ден в интервал от 10:00 часа до 17:00 часа.
- Твърдо месечно възнаграждение от 1000 лева нето.
- Трудов договор съобразен с българското законодателство.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

JobTiger Banner