Булминт Рекрутмънт
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Асистент, международна търговия
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се холдинги в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш партньор, чиято дейност е дистрибуция и продажба на висококачествени мебели, в момента търсим:

Отговорности

Осъществява и поддържа контакт с чуждестранни клиенти и доставчици на компанията;
Консултира клиентите по въпроси, свързани с предлаганите от фирмата продукти;
Води писмена коресподенция на руски и английски език;
Обработва заявки на клиенти на компанията;
Проследява уточнените детайли по заявката (срокове, обеми и цени, доставка);
Подготвя съпътстваща документация – фактури, договори и др.

Изисквания и необходими умения

Завършено висше образование - специалност „Международни икономически отношения“, „Бизнес логистика“ или „Икономика на търговията“;
Много добро владеене на руски и английски език (работно ниво – писмено и говоримо);
Познаване и опит в работа с Incoterms;
Умения за работа с MS Office - Excel, Word;
Опитът на подобна позиция не е задължителен;
Добри организационни умения;
Комуникативност и умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор и пълни осигуровки;
Отлично стартово възнаграждение;
Допълнителни бонуси в зависимост от постигнатите резултати;
Петдневна работна седмица с работно време от 9:30ч до 17:30ч.;
Позитивна, приятелска и динамична работна среда;
Дългосрочна заетост и коректни трудови взаимоотношения.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

Информация за контакт

Телефон: 0884870300

JobTiger Banner