Тимбарк България ЕООД
Специалист човешки ресурси
Велинград

Велинград длъжност на пълно работно време

Тимбарк България” ЕООД е основана през 2005 г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др. Портфолиото на Тимбарк България се простира в пет сектора: сокове, нектари и напитки, разтворими продукти и енергийни напитки, студен чай и натурална минерална вода Велинград. Други водещи марки в продуктовата гама в България са Tedi, Ciao, La Festa, Tiger, Coffeeta и Ekland.

връзка с разширяване на дейността си, компанията търси мотивирани кандидати за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ

Отговорности

• Дава предложения в областта на човешките ресурси в съответствие с бизнес целите на компанията;
• Координира и изпълнява дейности в областта на човешките ресурси, набиране и подбор, обучение, уелнес програми;
• Дава препоръки по направление ЧР, с цел подпомагане вземането на управленски решения;
• Гарантира спазването на законите, процедурите и разпоредбите;
• Ефективно анализира и решава сложни проблеми;
• Приема и реагира на чувствителни междуличностни проблеми по подходящ начин; не разкрива конфиденциална информация;
• Създава и поддържа ефективни служебни взаимоотношения с всички служители и с хора извън организацията в процеса на работа;
• Договаря условия по договори и споразумения;
• Ефективност при координиране на много задачи едновременно;

Изисквания и необходими умения

• Завършена Бакалавърска степен по специалност "Човешки ресурси", "Бизнес администрация" или "Организационно развитие"
• Минимален опит в областта на Човешките ресурси - 2 години
• Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Умения за работа с MS Office (Excel, Word, Power Point) и SAP
• Познания в областта на приложимото трудово законодателство
• Внимание към детайлите
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

• Мотивиращо възнаграждение
• Професионална реализация в утвърдена международна компания
• Възможности за обучение
• Професионално развитие

За да кандидатствате е необходимо да изпратите актуална автобиография с приложена снимка.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: 0882 566 055

JobTiger Banner