Юрисконсулт
Русе

Юрисконсулт

Русе длъжност на пълно работно време

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, водеща производствена компания в гр. Русе търсим Юрисконсулт, за да се присъедини към екипа им.

Отговорности

Задължения и отговорности:
Изготвя правни документи в областта на гражданското, търговското и трудовото законодателство;
Предоставя правни становища и препоръки относно дейността на компанията и конкретни проекти;
Представлява дружеството пред административни органи, извършва процесуално представителство по съдебни производства на територията на страната;
Предоставя устни и писмени правни съвети и друга правна помощ за всички функции на компанията.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
Юридическа правоспособност и минимум 3 години опит като Юрисконсулт;
Добри практически познания и опит в областта на трудовото право;
Отлично ниво на владеене на Английски език;
Отлични компютърни умения (Word, Excel, Power Point);
Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Като част от екипа, ще получиш:
Отлична възможност за професионална реализация;
Приятна работна атмосфера в екип от професионалисти;
Добро стартово възнаграждение;
Стандартно работно време от понеделник до петък;
Ваучери за храна;
Безплатен транспорт.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информация за контакт

Телефон: +359882 10 85 40

JobTiger Banner