Работник в свинеферма - Ирландия
други в чужбина, Ирландия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Ирландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Отговорности

Protential Resources Ирландия търси да назначи за свой клиент работници за работа в модерна свинеферма. Базата разполага с модерно машинно оборудване, максимално оптимизиран работен процес и отлични условия за отглеждане на животни.

Задължения на позицията са свързани с:

- Разпределяне на храна на прасетата

- Наблюдение на животните за признаци на заболяване и даване на лекарства, когато е необходимо

- Проверка за правилна вентилация и температурни условия

- Почистване, подреждане и дезинфекциране на местата за настаняване на животните;

- Координиране на извозването на отпадъци.

Ако проявявате интерес към обявената позиция и отговаряте на изискванията, изпратете Вашата автобиография

Изисквания и необходими умения

Изисквания на компанията:

- Задължително е кандидатите да имат опит в селското стопанство и да са работили в продължение на няколко години в модерни интегрирани свинекомплекси

- Задължително добро ниво на английски

- Чувство за отговорност и мотивация за работа.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Постоянна и сигурна работа;

- Атрактивно заплащане;

- Много добри условия на труд;

- Осигурява квартира;

Информация за контакт

Телефон: 0887030311

JobTiger Banner