СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Оперативни служители в отдел Логистика /Пикери/ - 2-ма.
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Нашият клиент е голяма компания, специализирана в областта на производството, маркетинга, дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни и нехранителни продукти. Компанията е с над 25 години опит в България и Европа, и богато продуктово портфолио.

Във връзка със силното разрастване на дейността си и поддържането на доброто обслужване на клиентите си, компанията търси активни и енергични хора за позицията – „ОПЕРАТИВЕН СЛУЖИТЕЛ В ОТДЕЛ ЛОГИСТИКА/ПИКЕР/.

Отговорности

· Подготовка на поръчки по предварително зададени заявки от клиенти
· Подреждане на готовите поръчки в зоната за изпращане на готовите поръчки към клиентите
· Приемане на входящи стоки

Изисквания и необходими умения

- Средно образование
- Основни умения за работа с мобилни устройства –телефон или таблет
- Готовност за работа съобразно ясни и точни правила и процедури
- Готовност за работа в екип от 12 колеги

Ние Ви предлагаме

- Много добро месечно възнаграждение – 1400лв. нетна стартова заплата след пълно осигуряване по трудов договор и много стимулираща бонусна система.

- 8 часов работен ден на две смени: 1-ва от 7.30-16.30 и 2-ра от 13.00 - 22.00 часа, които се редуват през една седмица за да се осигури баланс между личните, семейните и работните ангажименти на служителите.

- 5 дневна работна седмица

- Годишен отпуск съгласно Кодекса на труда

- Интензивно въвеждащо обучение

Работното място е в кв.Обеля, Индустриална зона в близост до метростанция.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ е консултантска компания за подбор на персонал - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

JobTiger Banner