СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Сервизен инженер - техническа поддръжка и сервиз на индустриални автоматизирани линии
София
От 3000 до 4000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.  Подходяща за бежанци

Нашият клиент е утвърдена компания в областта на проектирането и продажбите на автоматизирани линии за производство, преработка и опаковане на хранителни продукти. Във връзка с увеличаване на броя на клиентите компанията търси да назначи опитен специалист за позицията „СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР - ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА И СЕРВИЗ НА ИНДУСТРИАЛНИ АВТОМАТИЗИРАНИ ЛИНИИ“.

Отговорности

• Осигурява надеждна работа и сервиз на машините и съоръженията в предприятията – клиенти на компанията.
• Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и диагностика на машините.
• Познава и спазва инструкциите за безопасна работа и процедурите за ефективна поддръжка на оборудването.

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование : автоматика, електроника, КИП и А, електротехника, мехатроника.
• Професионален опит в областта на индустриалната автоматизация минимум - 3г.
• Много добра компютърна грамотност.
• Владеене на технически английски или немски език - на добро работно ниво.
• Шофьорска книжка и шофьорски опит.
• Възможност за еднодневни командировки в страната.
• Притежава много добри професионални умения, стриктност в изпълнението на задачите и желание да се развива професионално.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална изява и развитие в успешна и стабилна компания.
• Интензивно въвеждащо обучение и надграждащи обучения след него.
• Много добри условия на работа и стартова заплата – 4000лв. нето по трудов договор с пълно осигуряване над получаваната нетна заплата и бонусна система при успешно изпълнение на сервизната дейност.
• Едносменен режим на работа – 8.00 -16.30ч.
• Петдневна работна седмица.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ е лицензирана консултантска компания за подбор на персонал/лиценз №2221/.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

JobTiger Banner