Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
under 5 служителя Apply See employer
Механик
Плевен
full-time
Between 2000 and 3000 bgn

Механик

Плевен full-time Between 2000 and 3000 bgn

About us

„БИЗНЕСС АУТСОРСИНГ СОЛЮШЪНС“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!
За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в областта на производството и продажбите на продукти за сладкарството и хлебопроизводството, търсим опитни специалисти на длъжността:

МЕХАНИК

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:

• Актуална автобиография.

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно, моля изпратете автобиографията си като кандидатствате онлайн!
Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!
„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Responsibilities

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Осигурява без аварийна и надеждна работа на механооборудването и подемно-транспортните съоръжения;
• Осъществява контрол за правилната експлоатация на оборудването, своевременно смазване и извършване на превантивна дейност, за недопускане на аварии;
• Участва в съставянето на годишните графици за ремонта на механичното, технологичното и подемно-транспортно оборудване;
• Организира междуремонтното обслужване на оборудването и ремонта на оборудването в гаранционен срок;
• Познава и спазва инструкциите за безопасна работа и използва отговорно предоставените му инструменти и оборудване.

Requirements and necessary skills

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Висше техническо образование;
• Опит в производствена компания на сходна позиция – мин. 3 год.;
• Внимание към детайлите и умения за работа в екип;
• Умения за планиране и организиране на работния процес.

We offer

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Професионална реализация в сериозна и стабилна производствена фирма;
• Атрактивно трудово възнаграждение;
• 5-дневна работна седмица, с работно време 8:30 - 17:30 ч.;
• Социални придобивки, като ваучери за храна и покриване на пътни разходи;
• Отлични условия на работа;

Contact Information

Phone: 0882210312

JobTiger Banner