Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Аниматор за детски кът
гр. Русе

гр. Русе длъжност на пълно работно време

,,Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!
За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в областта на ресторантьорския бизнес, търсим подходящ кандидат на длъжността:

АНИМАТОР ЗА ДЕТСКИ КЪТ

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно на Вас, моля изпратете автобиографията си като кандидатствате онлайн!
Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!
„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.
Офисът ни ще откриете в гр. Русе на адрес ул. Баба Тонка №20.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Отговорности

• Осигурява безопасна и приятелска среда и игра на децата в детския кът;
• Провежда детски партита;
• Следи за чистотата в обекта;
• Проследява за правилното използване на съоръженията в детския кът.

Изисквания и необходими умения

• Умение и желание за работа с деца;
• Енергичност и организираност;
• Комуникативност;
• Сериозно отношение към работата.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор;
• Редовно заплащане на трудовото възнаграждание;
• Работно време по установен график /през делнични дни 16:00ч. – 22:00ч., събота и неделя 10:00ч.-22:00ч./
• Приятна работна атмосфера.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner