Машинист на книговезки машини
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние от Human Capital Store, поради увеличаване на обема на работа на наш клиент, търсим „Машинист на книговезки машини“. Клиентът ни е печатница, занимаваща се с Полиграфия, Графичен дизайн, Предпечатна подготовка и Реклама. Клиентът ни е утвърден и познат със своята прецизност в работата, точността в поетите ангажименти и индивидуалното отношение към клиентите.

Отговорности

Ежедневните задължения и отговорности на „Машинист на книговезки машини“ са: рязане на хартия, сгъване, шиене, набор, щанцоване, поставяне на спирали и ръчна работа при нужда.

Изисквания и необходими умения

Вие сте адаптивен, комуникативен и отговорен. И имате минимум пет години трудов стаж, опит с книговезки машини, в полиграфията или на подобна длъжност, Вие сте добре дошли да станете част от екипа на Печатницата.

Ние Ви предлагаме

Клиентът ни предлага:
- Пет дневна работна седмица - от понеделник до петък. С работно време от 08:00 часа до 17:00 часа.
- Почива се събота и неделя, както и на всички български национални празници.
- Месечното възнаграждение е в зависимост от уменията и поетите ангажименти – 1 300лв. – 1 800 лева нето.
- Възможност за кариерно развитие.
- Служебно облекло.
- 20 дни платен годишен отпуск.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

JobTiger Banner