Декра Арбейт България ЕООД
Складови работници за Германия - Нойвид
Нойвид, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Нойвид, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
За наш корпоративен клиент, международна логистична компания, търсим да назначим:
СКЛАДОВИ РАБОТНИЦИ ЗА ГЕРМАНИЯ - НОЙВИД

Свържете се с нас на:
• 0877 44 37 45 – София и страната (с дистанционно интервю)
• 0877 44 35 93 – Бургас, Варна и региона; и ако сте на територията на Европа
(с дистанционно интервю)
• 0876 02 46 47 – Пловдив и региона

Отговорности

• Сортиране на входящите пратки
• Възможност за вдигане на пакети на ръка с тежест до 31,5 кг
• Събиране на поръчки с баркод четци
• Етикетиране на готовите пратки
• Товаро-разтоварна дейност
• Спазване на утвърдените фирмени стандарти

Изисквания и необходими умения

Готовност за започване на работа през октомври
• Владеенето на немски език не е задължително
• Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
• Готовност за работа на трисменен режим
• Отговорност, сръчност и лоялност
• Kачество при работа
• Внимание към детайла и изпълнителност

Ние Ви предлагаме

• Немски Трудов договор с атрактивно възнаграждение
• Месторабота Германия - град Нойвид( региона на Кьолн)
• Осигурено настаняване, квартира за сметка на работодателя
• Осигурен транспорт до Германия и от и до работното място
• Въвеждащо обучение, с цел постигане на максимални резултати
• Възможност за кратък отпуск по Коледните празници

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Лиценз № 2450/08.02.2018 г

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443593

JobTiger Banner