Помощник/ асистент в кравеферма - Ирландия
други в чужбина, Ирландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Ирландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Protential Resources е международна агенция за работа, която предоставя услуги на много компании, базирани в Ирландия. Ние се фокусираме основно върху следните сектори: Строителство, Инженерни дейности, Хранителна промишленост, Селско стопанство. Имаме офиси и в България, Румъния, Полша, Унгария. Ние сме утвърдена компания, която се занимава с този бизнес повече от 10 години.
Услугите на Protential Resources са безплатни за всички кандидати.

Отговорности

Основни задължения на работник в кравеферма:
- всекидневно доене
- хранене на кравите
- грижа за кравите
- работа с селскостопански машини
- друга обща работа във фермата

Изисквания и необходими умения

- предишен опит в кравеферма
- желание за работа и развитие в сектора
- опит във всекидневните задължения във фермата
- опит в използването на селскостопанска техника
- добро ниво на английски език
- шофьорска книжка кат. В
- с умение да се справя сам със задачите

Ние Ви предлагаме

- стартово 2240 - 2750 евро нето на месец
- постоянна работа
- договор директно с ирландски работодател
- работа в модерна, прогресивна, с добри работни условия ферма
- възможност за работа с най-добрите и новаторски ферми в Ирландия
- работни часове - между 45 и 48 на седмица
- 30 дни платен отпуск
- отлична възможност за кариерно развитие
- квартира като част от пакета
- седмично заплащане
- помощ при издаването на необходимите документи

Информация за контакт

Телефон: 0887030311

JobTiger Banner