Търговски представител и асистент на клиенти
Varna
От 1500 до 2000 лв.

Varna длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

WAMGROUP счита честността и справедливостта за крайъгълни камъни в отношенията си с клиенти, доставчици, бизнес партньори и служители.

WAMGROUP възнамерява да бъде иновативна в разработването, промишленото производство и разпространението на пазарно ориентирано оборудване чрез специализирани канали за дистрибуция.

WAMGROUP е решена да достави най-изчерпателната гама от оборудване налични за предоставяне на едно място в областта на обработката на насипни твърди вещества, филтриране на прах, смесване, третиране на отпадъчни води и утайки и генериране на възобновяема енергия.

WAMGROUP винаги ще прави всичко по силите си, за да предложи на всеки клиент във всяко място по света възможно най-качествените продукти и услуги на най-конкурентната цена.

Отговорности

• осигурете увеличаване на продажбите чрез популяризиране на продуктите на Wamgroup
• идентифициране на нови потенциални клиенти
• посещения на клиенти
• пазарно проучване
• изготвяне на бизнес предложения и оферти
• управление на предварителни поръчки и следпродажбена подпомагане
• предоставя изискваните периодични доклади на генералния мениджър под ръководството на старши
колеги

Изисквания и необходими умения

• много добро познаване на търговското законодателство и продажбените техники
• познаване на бизнес процесите и фирмената логика
• добро владеене на английски език
• добри компютърни умения, особено Microsoft Office (Excel, Word и др.)
• AutoCAD
• високо отговорен, точен и инициативен човек
• високи етични стандарти, честност и почтеност
• аналитично мислене
• комуникация
• ориентиран към клиент / резултат
• дух за работа в екип
• нагласа за решаване на проблеми
• шофьорска книжка

Информация за контакт

Телефон: 0040753312214

JobTiger Banner