Техническо лице
София
длъжност на непълно работно време
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

София длъжност на непълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Вайб Системс е млада и бързо развиваща се на българския пазар през последните 5г. фирма, работеща в областта на техническото обезпечаване на събития. Изпълняваме задания като:
- изграждане на сцени и конструкции за концерти, фестивали, сватби,
- озвучаване,
- технически съпорт на конференции и семинари,
- лайв стрийминг,
- монтаж на преводачески кабини,
- засменане на видеа с различни цели,
- отдаване на техника под наем и др.

Във връзка с разрастване на дейността си фирмата търси Техническо лице, което да се присъедини към нашия позитивен сплутен екип.

Отговорности

Работата на Техническото лице ще включва:
- Доставка, монтаж и демонтаж на техника
- Снимане с камера (оператор, ако има познания в сферата)
- Други дейности свързани с техническото обезпечаване на събития

Работата е на ненормиран работен ден, зависеща от заданията на клиентите ни.

Изисквания и необходими умения

Екипът ни е отворен да развива и обучава кадрите си, ако нямат опит или знания в необходимите области, водеща за нас е мотивацията и желанието за работа.
Компютърната грамотност е предимство. Шофьорската книжка е задължителна. Позицията е подходяща за мъж.

Ние Ви предлагаме

Това е възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и коректна фирма, спокойна среда и в екип от професионалисти. Предлагаме конкурентно възнаграждение и трудов договор, бонуси при добро представяне и надграждане на умениета.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

Информация за контакт

Телефон: 0877222674

JobTiger Banner