Junior developer
бул.Черни връх
От 2000 до 3000 лв.

бул.Черни връх длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Smart Cyber е новосъздадена компания с фокус върху изграждането на интелигентни IT решения. Търсим мотивирани и ентусиазирани PHP програмисти за стартиращи проекти, които да участват в разработката и последващата поддръжка на WEB системи свързани.

Отговорности

• Изпълняване на задачи свързани с OOP на PHP.
• Изготвяне на документация за написания код
• Създаване на test case сценарии за написания код
• Участие в проектиране и дизайн на приложенията

Изисквания и необходими умения

• от 0 до 1,5 години опит в обектно ориентирано програмиране (ООР) на PHP
• Основно познаване на SQL (MySQL/PostgreSQL) – създаване и оптимизиране на заявки
• Базова конфигурация на Web server (Apache/nginx)
• Познания по Symfony и TWIG са предимство
• Познания върху PHPUnit или друг unit test за PHP е предимство

Ние Ви предлагаме

• Стартова заплата от 2000 до 2500 лв. нето
• Работа на 8-часов работен ден, с възможност за гъвкаво работно време и хибриден начин на работа
• Годишен бонус обвързан с постигнати резултати
• 25 дни годишен отпуск
• Нов модерен офис разположен до метро станция Дж.Баучер
• Екип, с който ще имате възможност да се развивате и да помагате за развитието на другите.
• Атмосфера, фокусирана върху постигането на резултати, които ще ви насърчат да поемете инициатива, да експериментирате и да правите неща, които никога не сте правили досега;
• Среда, в която вашето мнение има значение и имате влияние върху техническите решения;

Допълнителни придобивки:

• Корпоративни отстъпки
• Допълнително здравно застраховане
• По избор Карта Мултиспорт или Карта за градски транспорт
• Ваучери за храна

Кандидатствайте сега, като ни изпратите Вашата подробна автобиография, включваща специфични умения и опит в областта на позицията.
Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално и разгледани при стриктно спазване на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

Информация за контакт

Телефон: 0894394324

JobTiger Banner