Региоком Европейско Дружество клон България
Специалист обслужване с немски език, нов проект - редовна смяна
Варна
От 2000 до 3000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

#guteleutegutelaune #sogehtteamwork

WOW!!! Let´s party! Нека честваме заедно нашата годишнина и успех!

Вече имаме по-високи заплати, за да ти осигурим сигурност, стабилност и още по-добро настроение!

10 години Service Center България!

1300 супер колеги в София, Варна, Велико Търново, Стара Загора, Добрич, Русе и Бургас!
Отваряме нови офиси! Повече от 10 проекта и успешни партньорства с клиенти.
6000 служители на 23 локации в Германия, Австрия, България, Турция и Аржентина!
На нашия професионализъм се доверяват клиенти в сферата на енергетиката, телекомуникациите, търговията, транспорта и много други. Ние винаги сме в крак с времето.
Нашите ИТ-специалисти разработват системи за дигитализиране на технологични процеси и и изпълняват проекти за различни контрагенти.

Искаш ли да си част от успеха и да се включиш в новия проект във Варна за немския доставчик на електроенергия Vattenfall?

Отговорности

Какви предизвикателства те очакват?

*да бъдеш част от първите колеги, стартиращи в нов проект
*възможности за професионално развитие
*компетентно и пълно обслужване на нашите клиенти на немски език
*предлагане на най- добрите опции и условия
*участие в провеждащите се обучения с цел повишаване на квалификацията

Изисквания и необходими умения

Ако ти
*владееш много добре немски език (ниво B2/C1)
*имаш добри умения за работа с кoмпютър
*обичаш общуването с клиенти
*мотивиран си и искаш да се развиваш
си добре дошъл при нас!

Ние Ви предлагаме

*много добро възнаграждение и месечни премии за качество на работата
* 8-часови смени 09:00ч -17:30ч и 10:30ч- 19:00ч (по график), от понеделник до петък
*работна позиция на пълно работно време или 4, 6 часа по желание
*супер условия в приятна обстановка, удобна локация
*24 дни платен годишен отпуск
*допълнителна премия за храна и хоум офис
*допълнително здравно осигуряване
*30 минути платена почивка
*специални regiocom събития и тиймбилдинги
*отстъпки при различни партньори
*покриване на транспортните разходи, ако живееш на повече от 10км от Варна
*възможност за хоум офис след успешно въвеждане в работата

Информация за контакт

Телефон: +359 895 760 157

JobTiger Banner