АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД
Събирач отпадъци
София

София длъжност на пълно работно време

Аджибадем Сити Клиник е лидер в предоставянето на здравни услуги в България. Лечебните завeдения в групата на Аджибадем Сити Клиник осигуряват достъп до най-добрите специалисти, услуги, методи и технологии в здравеопазването у нас и региона.
Университетската болница Аджибадем Сити Клиник София е отличена с най-високия стандарт за качество и безопaсност в областта на здравеопазването, даван от най-престижната международна институция JCI (Joint Commission International). Лечебните заведения от групата на Аджибадем Сити Клиник в България са част от международната организация IHH Healthcare Berhad.

Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ търси да назначи служител на длъжност: Събирач отпадъци.

Отговорности

Описание на длъжността:

1. Транспортира отпадъка от местата/ помещенията за временно съхранение в отделенията до помещението / площадката за съхранение на отпадъци.

Изисквания и необходими умения

1.Следи за изхвърлянето на опасните отпадъци на определените за целта места.
2. Почиства основно с дезинфектиращи препарати в разпределения му от старшата медицинска сестра район под, стени, прозорци, врати, санитарни възли и др.
3. Следи и заявява препарати и помощни средства, необходими за хигиенизирането на помещенията.
4. Изпълнява и всички други дейности, свързани с длъжността, възложени му от лекаря, старшата медицинска сестра, медицинските сестри в отделението.

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
1. Работа на пълен работен ден;
2. Работа в динамична работна среда;
3. Стимулиращо възнаграждение;
4. Допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя
JobTiger Banner