Стажант към отдел човешки ресурси
Търговище
стаж на непълно работно време

Търговище стаж на непълно работно време

„Шишеджам“ е основан през 1935 година с което дава началото на индустрията за производство на стъкло в Турция в съответствие с вижданията и визията на Мустафа Кемал Ататюрк – основателят на Турската Република. Днес, „Шишеджам“ играе водеща роля в областта на производство на стъкло и химикали. „Шишеджам“ е единствената световна компания, която оперира във всички сфери за производство на стъкла – плоско стъкло, домакинско стъкло, стъклен амбалаж и в химическата промишленост. Понастоящем, „Шишеджам“ се нарежда сред първите два най-големи производители на домакинско стъкло и в първите пет на производителите на стъклен амбалаж и плоско стъкло. Общността „Шишеджам“ е един от трите най-големи производители на калцинирана сода в света и световен лидер в хромовите химикали.
„Шишеджам“ играе водеща роля в бизнес линиите за производство на плоско стъкло, домакинско стъкло, амбалаж, химикали, автомобилно стъкло, стъклени влакна, енергия и рециклиране. Холдингът има действащи заводи в Турция, Германия, Италия, България, Румъния, Словакия, Унгария, Босна и Херцеговина, Русия, Грузия, Украйна, Египет, Индия и САЩ.
„Шишеджам“ предприема важни крачки към целта си да стане един от трите най-големи световни производители в основните си области на дейност. Воден от своите висококвалифицирани човешки ресурси и напреднали технологии, „Шишеджам“ непрекъснато трансформира своята дигитална инфраструктура и корпоративна култура като се съобразява с нуждите на бъдещето. С 87 години опит и 24 000 служители, „Шишеджам“ провежда производствени дейности в 14 страни на 4 континента и управлява търговска мрежа в повече от 150 страни по целия свят.
„Шишеджам“ се движи напред по пътя си на растеж в съответствие със своята стратегия за глобални постижения и задвижван от приобщаващ подход, който подкрепя развитието на цялата му екосистема, като поема отговорност за опазването на планетата чрез своята стратегия „CareforNext“, която е в съответствие и съсредоточена около Целите на ООН за устойчиво развитие. Холдинга използва целият си опит и компетенции за да промотира устойчиво развитие във всеки един аспект.

Отговорности

· Учащи в трети или четвърти курс бакалаври, учащи магистри или докторанти във Висше учебно заведение в областта на Човешките ресурси, Счетоводството и Финансите;
· Добро владеене на английски език;
· Добро владеене на MS Office (Word, Excel);
· Аналитично мислене, предприемчивост, инициативност и гъвкавост;
· Мотивиран с желание за придобиване на нови знания и добър екипен играч;
· Организираност и отговорност към изпълнението на поставените задачи;

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме

· 7 месечен платен стаж с работно време съобразено с ангажираността на студента в университета;
· Ежемесечно възнаграждение в размер на минималната работна заплата за страната;
· Осигурено работно облекло;
· Храна по време на провеждане на стажа;
· Осигурен транспорт;
· Ваучери за храна;

Информация за контакт

Телефон: 060 147 764

JobTiger Banner