Джи Пи Груп АД
Технически ръководител
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.

Отговорности

Основни изисквания:

- Висше инженерно или средно техническо образование, специалност “ССС";
- Опит на сходна позиция - минимум 3 години;
- Добри организационни и ръководни умения;
- Добри компютърни умения - работа с MS Office, AutoCad, MS Project, Internet;
- Шофьорска книжка кат. Б,

Изисквания и необходими умения

Отговорности и задължения:

- Организиране и ръководене на дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;
- Спазване на процедурите съгласно интегрираната система за управление, внедрена в компанията.

Ние Ви предлагаме

Джи Пи Груп АД Ви предлага:

- Трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Коректност в заплащането;
- Участие в големи и интересни проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения.
JobTiger Banner