Експерт Комплексно Обслужване
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал.

Като лидер на пазара, ние проучваме тенденциите в света на човешките ресурси и пазара на труда, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

През последните няколко години развихме експертиза, изградихме специализирани екипи и оптимизирахме услугите си, за да отговорим на специфичните нужди на широк спектър бизнес сектори: Производство и Инженеринг; Aутсорсинг на Бизнес Процеси; Продажби, Маркетинг и Администрация; Информационни и Комуникационни Технологии; Логистика и Транспорт; Финанси и Банкиране и други.

За един от нашите клиенти - лидер на банковия пазар в България, търсим Експерт Комплексно Обслужване, който да се присъедини към екипа им.

Отговорности

- Представя и предлага на клиентите широк спектър от банкови продукти и услуги;
- Консултира клиентите относно най-подходящите за тях продукти;
- Извършва касови и безкасови операции в лева и валута;
- Организира и следи движението и контрола на касовите наличности в клона;
- Поддържа отлични контакти с настоящи клиенти и проактивно привлича нови;
- Обслужва текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;
- Поддържа счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо образование;
- Предишен опит в банка или друга финансова институция ще се счита за предимство;
- Отлични комуникационни и междуличностни умения;
- Опит в продажбите е плюс;
- Мотивация за постигане на високи резултати;
- Компютърна грамотност (MS Office).

Ние Ви предлагаме

- Възможността да работите за устаналовила се на пазара компания;
- Атрактивно и мотивиращо възнаграждение;
- 26 дни годишен платен отпуск;
- Работа на стандартно работно време;
- Бонус 13-та заплата;
- Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот;
- Карта Multisport на преференциална цена;
- Преференции и отстъпки при ползване на банковите продукти;
- Фирмени обучения.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Информация за контакт

Телефон: +359 882 008 650

JobTiger Banner