Ръководител механици, промишлено оборудване в шевен и кроялен участък
село Трудовец
От 1000 до 1500 лв.

село Трудовец длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Граммер АД е част от групата Граммер АГ – Германия, която е специализирана в производството на компоненти и системи за автомобилния интериор.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира, контролира и участва в поддържането и ремонта на производственото оборудване в направления Шиене и Кроене
• Участва при внедряване на ново или модификация на съществуващо оборудване;
• Управлява системата за управление на резервни части и приспособления за нуждите на оборудването - следене на наличността на резервни части и осигуряване на минимална наличност за своевременно отстраняване на възникналата авария
• Извършване на планирана проверка и поддръжка на документацията на машините
• Изпълнение на планове за поддръжка на машините
• Отговаря за организацията и контрола на механиците в шевен и кроялен участък за изпълнение на поставените им задачи и спазване на правилата за безопасни и здравослословни условия на труд;
• Отговаря за обучението на нови сътрудници в участъка

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:

• Завършено минимум средно образование;
• Опит в поддръжката на производствено оборудване – механично, електрическо, автоматика, пневматика и хидравлика; PLC /основни познания/;
• Лидерски умения
• Отговорност за изпълнение на поставените цели
• Проактивност
• Създаване и управление на екип

Ние Ви предлагаме

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Конкурентно възнаграждение;
• Допълнителна здравна застраховка
• Отлични условия на труд
• Динамична работна среда
• Работа с екип от професионалисти;
• Коректност и лоялност в трудовите и екипни взаимоотношения.
• Обучение
JobTiger Banner