Надежко Интернешънъл ООД
Майстор хлебар
ж.к Гео Милев
От 2000 до 3000 лв.

ж.к Гео Милев длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Пекарна Надежко е бутикова пекарна в кв. Гео Милев, която произвежда квасен хляб, закуски, торти, сладки и солени печива. Нашата мисия е да произвеждаме по-здравословни и вкусни продукти с натурални и биологични суровини, като постоянно усъвършенстваме рецептите и технологиите на работа.

Отговорности

Търсим майстор хлебар/закуски, който има опит и/или желание:

- за направата и изпичането на квасен хляб, закуски и други печива.

Изисквания и необходими умения

Добра организираност, желание за развитие, отговорност

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

- Възможност за развитие и обмен на знания с професионалисти
- Позитивна работна среда
- Трудов договор и възнаграждение отговарящо на уменията и изпълнението на работата
- Фиксирано дневно работно време с 8-часов работен ден

Информация за контакт

Телефон: 0885050588

JobTiger Banner