Сервитьор
Лозенец

Сервитьор

Лозенец длъжност на пълно работно време

Ресторанти Frangood са ориентирани в приготвянето на Португалска кухня с щипка собствен привкус към всяко ястие!
Проявяваме креативност, както в кухнята така и към неограничените човешки възможности в професионален план.

Отговорности

Вашите основни задължения:
- Посреща клиентите на заведението с усмивка
- Настанява посетителите и ги запознава с нашето различно меню
- Обслужва гостите на ресторанта според общоприетите стандарти
- Стриктно спазване на санитарно-хигиенните норми по време на работа.
- Организираност и отговорност към изпълняваните задължения.

Изисквания и необходими умения

От вас очакваме:
- Мотивация за работа в екип
- Комуникативност
- Желание да разчупите стереотипите и да ни покажете защо вие сте подходящият кандидат за нас.

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:
- Обучение
- Гъвкаво работно време /защото вярваме, че великите неща не се побират в рамка/, готови сме да напаснем работното време спрямо идеалният за нас кандидат.
- Работа в млад, енергичен и пълен с динамика екип .

Информация за контакт

Телефон: 0899133109

JobTiger Banner