Expat Capital
Бек офис специалист
София
full-time

София full-time

About us

Експат Капитал, със своето лицензирано управляващо дружество Експат Асет Мениджмънт, е най-голямата независима компания за управление на активи в България – със стотици клиенти от над 35 държави и изключителна международна свързаност и достъп до глобалните пазари. Това му дава възможност да предоставя услуга по персонализирано управление на личните спестявания, уникална за България по обхват и качество.

Във връзка с разрастването на бизнеса ни и стартирането на нови продукти, търсим служител в отдел Бекофис.

Responsibilities

Основни задължения:
- Ежедневно преоценяване на фондове
- Обработка на транзакции – сделки и корпоративни събития
- Подсигуряване на сетълмент (приключване на сделки)
- Изготвяне на месечни аналитични отчети
- Равнения и контрол на минали транзакции
- Поддържане на документация за извършените транзакции

Requirements and necessary skills

Задължителни изисквания:
- Висше образование (може и студенти в последни години на обучение)
- Добри навици за работа с компютри
- Прецизна работа с внимание към детайла
- Отговорност при извършване на поетите задължения, организираност и умения за работа в екип
- Английски език

Предимства
- Опит в областта
- Познания в сферата на финансите
- Отлични компютърни умения

We offer

Предлагаме работа в интересна и динамична среда с млад и мотивиран екип в центъра на София. Ако искате да откриете предизвикателствата и възможностите за работа при нас, моля изпратете автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
JobTiger Banner