Охранител
София
От 1000 до 1500 лв.

Охранител

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда е една от най-голямите лечебни заведение в България, построено и развито с частни инвестиции. Болницата е открита през 2006 г. като част от здравната група на японския лекар и предприемач д-р Торао Токуда. От 2016 г. е част от най-голямата група лечебни заведения в страната - Аджибадем Сити Клиник.

Лечебното заведение е разположено в София южната част на кв.Лозенец. Има капацитет 670 легла, напълно адаптирани към индивидуалните нужди на пациентите, в 39 клиники и отделения, 3 медико-диагностични лаборатории, 22 операционни зали, 4 ангиографски лаборатории, спешно отделение и център за клинични проучвания.
Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ Токуда търси да назначи Охранител.

Отговорности

• спазване на установения пропускателен режим на лечебното заведение;
• наблюдателност и взискателност към точното спазване на вътрешния ред и дисциплина в болницата;
• учтиво отношение и готовност за съдействие към посетителите и пациентите;
• прецизност при извършването на контрол и наблюдение на влизащите в болницата посетители и МПС-та.

Изисквания и необходими умения

• чисто съдебно минало;
• удостоверение за преминат курс за охранители;
• умение за работа в екип;
• съобразителност и експедитивност;
• опит на подобна позиция се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

• работа в посветен екип от професионалисти;
• развитие в еднa от водещите лечебни структури в страната и на Балканите.
• работа на смени;
• сигурно и редовно заплащане;
• допълнително здравно застраховане за сметка на работодателя;
• възможност за допълнително здравно застраховане на членовете на семейството на служителя.

Информация за контакт

Телефон: 0895584340

JobTiger Banner