Фибран България АД
Асистент Специалист Логистика
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фибран България АД, която е част от групата Фибран, която обединява компании от цяла Европа и в момента е един от най-големите производители на топлоизолационни продукти. Нейното начало датира от 1974 г., от Терпни, Гърция. Към настоящия момент има четири продуктови завода в различни страни, а именно Гърция, Словения, Португалия, България, а скоро и в Чехия. Групата FIBRAN се специализира в производството на три продукта, а именно FIBRANxps, FIBRANgeo и FIBRANgyps, които се разпространяват в повече от седемдесет страни по света.

Отговорности

• Организира транспорт в процеса по изпълнение на поръчките на клиентите, следи за срочното и коректно изпълнение;
• Изготвя, изпраща и проследява поръчки към доставчици;
• Контролира, организира и проследява доставките до клиента;
• Води кореспонденция (на български и английски език) с клиенти, доставчици и други;
• Осигурява транспорт в съответствие със срокове и бюджет.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование;
• Добри компютърни умения;
• Английски език – писмено и говоримо.
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
• Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи.

Ние Ви предлагаме

• Дългосрочна заетост;
• Фирмено обучение;
• Динамична и предизвикателна работа;
• Адекватно възнаграждение;
• Допълнително материално стимулиране;
• Работа в екип от мотивирани професионалисти.
JobTiger Banner