Тимс фуудс ЕООД
Пекар индустриална линия
Хасково
От 1000 до 1500 лв.

Хасково длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Тимс Фуудс ЕООД е семейна компания развиваща се в сферата на хранително вкусовата индустрия. Основана през 1991 година, с постоянно разширяващо се портфолио, компанията е утвърден партньор на големите търговски вериги в над 20 държави в Европа и Азия. Оперира под брандовете ТИМС и Cake mania.
Мисията ни е чрез продуктите които произвеждаме да превърнем всеки делничен ден в празник. Нашите ценности са трудолюбие, загриженост и развитие.

Отговорности

- Организира и контролира работата по изпичането на незавършената продукция и решава текущи задачи, свързани с нея;
- Да спазва времето и температурата на печене за съответния продукт;
- Да подготвя изпечените продукти за пакетиране;
- Да отговаря за доброто хигиенно и експлоатационно състояние на работното си място и поверените му технически съоръжения;
- Отговаря за производствената документация;

Изисквания и необходими умения

- средно образование;
- желание за обучение;
- технически познания;
- мотивация за дългосрочен ангажимент;
- възможност за работа на сменен режим;

Ние Ви предлагаме

- конкурентно заплащане;
- служебно облекло;
- ваучери за храна;
- професионално развитие;

Информация за контакт

Телефон: 0888366770

ITCD 2024 Employers