ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
Редактор
други в България

Редактор

други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Artline Studios е част от „Озон Ентъртейнмънт“ и е едно от водещите издателства за издаване на книги и комикси в България. Екипът на компанията е млад и енергичен и си търси нов редактор.

Новият член на екипа ще има следните задължения:

Редактиране и коригиране на научнофантастични книги от каталога на издателството;
Координиране и комуникация с външни сътрудници;
Подготвяне на анотации за книги;
Преглед и одобрение на предпечатни файлове;
Редакция на рекламни текстове за уебсайта и страниците в социалните мрежи на издателството.
Основните изисквания, които имаме към теб, са:

Минимум три години опит в издателство;
Отлично владеене на български и английски език;
Филологическо или подобно образование;
Умение за работа в екип;
Отговорност, креативно мислене, самостоятелност.
Какво предлагаме:

Работа на пълен работен ден от понеделник до петък;
Работа в млад и динамичен екип;
Възможност за работа от вкъщи;
Ваучери за храна;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
Подаръчен ваучер „Рожден ден“.

Ако искаш да станеш част от екипа на Ozone.bg и отговаряш на посочените изисквания по-горе, кандидатствай при нас, като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално и ще се свържем само с одобрените по документи.

ITCD 2024 Employers