ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
more than 300 служителя Apply See employer
Складов служител - Опаковане
Other Bulgarian
full-time

Other Bulgarian full-time

Job Description

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магaзини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios.
Във връзка с непрестанния ни растеж, се увеличават и нуждите ни от нови попълнения към екипа - Складов служител-опаковане в логистичния ни център.

Твоите задължения:
-Обработка, събиране, сортиране, изписване, опаковане и подготовка за експедиция на поръчки;
-Приемане и подреждане на стоката в складовото помещение;
-Инвентаризация на складовата наличност.

Какво ти предлагаме:
-Работа по график и/или редовна смяна;
-Твърдо месечно възнаграждение;
-Атрактивна бонусна система;
-Ваучери за храна;
-Специализирани вътрешни обучителни програми;
-Осигурена храна на работното място;
-Организиран служебен транспорт по определени ключови линии в София;
-Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и развлечение;
-Специални отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
-Възможност за израстване в структурите на компанията.

Твоят профил:
-Мотивиран си за работа и се стремиш да постигаш високи резултати;
-Ти си отборен играч, който обича да помага на колегите си;
-Имаш високо ниво на организираност и прецизност, а работата под напрежение не те плаши.

Ако искаш да станеш част от голямото семейство на Ozone.bg и отговаряш на посочените по-горе изисквания, кандидатствай при нас, като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

ITCD 2024 Employers