ФИЛПЛАСТ ООД
Оператор на ЦПУ фреза
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

“ФИЛПЛАСТ” ООД е българска компания, производител на пластмасови изделия и инструментална екипировка.

Отговорности

• Закрепва и центрова обработвания детайл
• Подбира, зарежда и центрова режещите инструменти
• Зарежда управляващи програми на машината
• Следи за правилната работа на машината
• Контролира и въвежда корекции, ако е необходимо, за да бъде изработен детайла спрямо техническата документация

Изисквания и необходими умения

• Свободно разчитане на техническа документация
• Свободно боравене с измервателни инструменти
• Средно техническо образование
• Логическо мислене
• Опит на подобна позиция и желание за саморазвитие в професията

Ние Ви предлагаме

- Добро и редовно възнаграждение
- Ваучери за храна
- Безплатен организиран транспорт от Пловдив и региона
- Външен фитнес на територията на фирмата
- Начално обучение
- Възможност за развитие в компанията
ITCD 2024 Employers