Пламен Христов Петров
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Старша операционна медицинска сестра
други в чужбина, Швейцария
Над 5000 лв.

други в чужбина, Швейцария длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Регистриран посредник за работа в чужбина с изцяло безплатна услуга за кандидатите. Регистр. Номер: 3726 от 29.04.2024 г.

Отговорности

Организирате, координирате, управлявате и обединявате мултидисциплинарните екипи в операционната зала в сътрудничество с вашите колеги (100 служители)
Координирате, регулирате и оптимизирате дейността и функционирането на операционната зала (съвместно с регулаторната клетка и съвета на ОР и др.)
Осигурявате мониторинг на блоковите индикатори
Осигурявате изпълнението на плана за действие
Организирате и ръководите подхода за качество в отделението (CREX, разработване и оценка на процедури, специфични за операционната зала и др.)
Осигурявате прилагането на правилата, определени в хартата на блока.
Осигурявате правилното управление на материали за боулдъринг и различно оборудване

Изисквания и необходими умения

Трудов стаж поне 5 години на същата длъжност.

Ние Ви предлагаме

Отлични условия и 13-та заплата.
За постоянни служители, предлагаме покритие за преместване при представяне на разходооправдателни документи, съгласно действащите условия.

Информация за контакт

Телефон: 0882701436

ITCD 2024 Employers