Специалист изработка и монтаж на рекламни табели
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Артзона България има 20 години опит във външната реклама и е един от водещите ПРОИЗВОДИТЕЛИ на рекламни табели и рекламни надписи.

За повече информация, посетете нашия сайт:
artzone.bg

Отговорности

СПЕЦИАЛИСТ изработка и монтаж на рекламни ТАБЕЛИ

Ателие за изработка на рекламни табели АРТЗОНА търси да назначи МАЙСТОР - Специалист за изработка и монтаж на рекламни табели и светещи букви.

ИЗИСКВАНИЯ:
Екипът на Артзона си търси усмихнат и благ човек, който иска да работи в спокойна атмосфера дълги години и е опитен специалист. Очакваме нашия нов колега да е сръчен и прецизен, да търси красотата във всеки детайл, да бъде честен, лоялен и коректен и да работи в екип с удоволствие.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Почистване и подготовка на PVC фолио за витрини и автомобили
- Монтаж на PVC фолио на витрини и автомобили
- Шлайфане, Почистване, Сглобяване, Изработка и Монтаж на рекламни елементи
- Опаковане на рекламни елементи за изпращане с куриер

ПРЕДИМСТВО:
- Опит в работата с ръчни инструменти и машини
- Разчитане на елементарни работни чертежи
- Шофьорска книжка кат. ”В”
- ОПИТ в ИЗРАБОТКАТА на РЕКЛАМНИ ТАБЕЛИ е огромно предимство и ФИНАНСОВИТЕ УСЛОВИЯ се договарят ЛИЧНО спрямо уменията.

Вижте какви продукти изработваме в нашия сайт и се обадете за среща!
При въпроси - тел. 0884 85 1144

Ние Ви предлагаме

• Професионално ОБУЧЕНИЕ и ДЪЛГОСРОЧНИ отношения
• Редовно заплащане и много добро стартово възнаграждение обвързано с уменията на кандидата
• Стимулиращо увеличение на заплащането спрямо показани резултати, развитие на уменията и отношение към компанията
• Работа в малък и сплотен колектив в спокойна атмосфера
• Пет дневна работна седмица от понеделник до петък със стандартно работно време от 8,30 до 17,00 часа и обедна почивка от 12,30 до 13,00 часа
• Платен годишен отпуск
• Трудов договор и осигуровки
• Работа в работни помещения, отоплени през зимата, охладени през лятото
• Работа с висококачествени професионални инструменти
• Работно място в ателие на Артзона - гр. София, бул. Никола Петков 95 А
ITCD 2024 Employers