Амо Ла Вита ЕООД
Продавач - консултант
София

София длъжност на пълно работно време

Верига магазини Amo La Vita предлагат гурме деликатеси на известни италиански брандове - божествени шоколади и бонбони, разнообразие от паста, сосове, месни продукти, сирена и специално подбрана селекция от италиански вина. Компанията е представител за България на емблематичните италиански шоколадови продукти Venchi.

Уникалната концепция на нашите магазини е насочена към клиенти с изтънчен и фин вкус, ценители на най-висок клас хранителни продукти, напитки и неустоими шоколадови изкушения.

Разширяваме екипа си и търсим нашия нов колега за позиция "Продавач - консултант" в град София.

Отговорности

- Познаване, представяте и продажба на предлаганите продукти;
- Професионално консултиране и учтиво обслужване на клиенти;
- Спазване на всички заложени вътрешни стандарти за работа с клиенти;
- Поддържане високо ниво на хигиена на работното място;
- Поддържане на обекта подреден и в добър търговски вид;
- Работа на касова зона - работа с касов апарат, ПОС терминал, финансова и материална отчетност.

Изисквания и необходими умения

- Позитивна, приветлива и комуникативна личност;
- С интерес и висока мотивация за работа с клиенти;
- Умеете да работите както в екип, така и самостоятелно;
- Търпелив, тактичен и дипломатичен;
- Със стремеж към постигане на индивидуални резултати

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад и мотивиран екип;
- Трудов договор - прозрачност и коректност в трудовите взаимоотношения;
- Конкурентно възнаграждение и редовно заплащане;
- Регулярни професионални и продуктови обучения;
- Допълнителни социални придобивки;
- Ваучери за храна всеки месец;
- Възможност за придобиване на карта MultiSport;
- Работа на смени с удобно и гъвкаво работно време;
- Топ локация
ITCD 2024 Employers