Асистент продажби
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Притежаваме лиценз за подбор на персонал 3009/22.04.2020 и 3010/22.04.2020.

За наш доверен клиент, водеща компания, работеща в сектора на търговията с дамско облекло и аксесоари, търсим: Асистент продажби

Отговорности

• Ще асистирате на клиентите за да открият подходящите за тях артикули;
• Ще поддържате обекта в перфектен търговски вид;
• Познавате предлаганите артикули;

Изисквания и необходими умения

• Средно образование;
• Представителен външен вид и усет за мода;
• Опит в сферата на продажбите;
• Владеене на английски език – предимство;
• Работа на график;

Ние Ви предлагаме

• Мотивиращо възнаграждение и придобивки;
• Възможност за кариерно развитие;

Информация за контакт

Телефон: 0883 246 666

ITCD 2024 Employers