ЖАР-ММ ЕООД
Координатор-online заявки
Бургас
full-time

Бургас full-time

Job Description

За online магазин на наш клиент ,фирма с основна дейност търговия с бързооборотни стоки,търсим КООРДИНАТОР ЗАЯВКИ със следните изисквания

*Завършено средно или др.,не по ниска степен образование
*Компютърни умения-работа с готово фирмено приложение
*Комуникативност и желание за работа с онлайн клиенти
*Оперативност,отговорност и позитивно поведение
*Нагласа за дългосрочна,екипна и интересна работа
*Желание за обучение и професионално развитие

Длъжностните задължения включват
-Периодично получаване заявки през online платформа
-Приготвяне на същата по получен асортиментен списък
-Комуникация с клиенти при липса на поръчан продукт
-Предаване на оформена поръчка към доставчик за изпълнение
-Изписване на количества продукти употребени по предназначение

Работодателят предлага
*РВ-8.00-20.00 ч,по график/ 2работни-2 почивни/
*РЗ-1200 нето +основно въвеждащо фирмено обучение
*Персонално и позитивно отношение към служителя
*Възможност за професионална реализация и развитие
*Финансова коректност и предвидимост на доходите

/Обръщаме внимание на кандидатите ,че длъжността изисква физическо присъствие на работното място/

Необходими документи за кандидатстване-актуална автобиография

Удостоверение за посредническа дейност по наемане на работа в Република България 2738/15.02.19

Contact Information

Phone: 056/820321 0886/729786

ITCD 2024 Employers