„Виваком България“ ЕАД
Старши специалист, Сателитни комуникации - телепорт Плана
Плана

Плана длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Извършване на всички необходими дейности за осигуряване работоспособността на мрежите и качеството на услугите на Телепорт Плана: Сателитни антенни системи, IP мрежи, РРЛ мрежи, Системи за наблюдение и управление, проверка и поддръжка на антенното поле;
Наблюдение на антенните системи и услугите чрез системи за управление и контрол, измерителни уреди и контролните монитори;
Конфигурирация и настройка антенните системи при въвеждане в експлоатация на нови услуги, закриване на услуги или промяна на параметри;
Конфигурирация на устройства и модули с необходимите параметри преди инсталирането им;
Участие в планирани профилактики за проверка на отоплението и задвижването на сателитните антени, на токо-захранващите устройства, Дизел агрегатите, UPS, предавателно оборудване (усилватели, модулатори и др.)
Контрол на дейностите при инсталация и приемане на антенни, токо-захранващи и климатични системи от външни фирми
Изготвяне на технологична информация за устройствата и услугите
Ръководство и координация на дейностите на инженерите при отстраняване на повреди на обекта

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Висше образование, специалност в сферата на Радио и Телевизия, Електроника, Автоматика
Минимум 2 години професионален опит в сферата на сателитните комуникации.
Много добри познания за конфигуриране и поддръжка на Сателитни антенни системи за C Band, Ku Band, DBS Band and Ka Band
Познания и опит при поддръжка и конфигурация на VSAT услуги
Много добри компютърни умения MS Office
Добро владеене на английски език
Свидетелство за управление на МПС – кат. Б
Организаторски умения
Аналитични и комуникативни умения
Инициативност и проактивност

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е…

Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
Приятелска и екипна атмосфера
Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
23 дни платен годишен отпуск
1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 20 юни 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers