Организатор, обработка на производствена информация
Шумен

Шумен длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим Организатор, обработка на производствена информация.

Задължения:

• Организира и поддържа база данни с актуалните маркировки за всеки пазар;
• Внедрява в производството нови маркировки;
• Подготвя и проверява необходимите маркировки преди стартиране на производствения процес.
• Информира своевременно производството в случай на невъзможност или забава;
• Проследява наличностите на всички материали, свързани с дейността по маркиране на продуктите и при нужда изготвя заявка към отдел Доставки;
• Информира отговорните за планирането на производството при евентуални проблеми, свързани с изпълнението на поръчките;
• Изпълнява допълнителни задачи от неговата компетенция, възложени му от Прекия ръководител, Бизнес Юнит Мениджър и Управител или възникнали в процеса на работа;
• Отговаря за въвеждането и съблюдаването в отдела на политиките, процедурите и практиките, свързани със защитата на личните данни;

Изисквания:

• Познания на законодателството и изискванията за маркиране на артикули в листата на компанията;
• Лоялност, дисциплинираност, отговорност, самоконтрол, работа в екип;
• Средно техническо или висше образование;
• Минимум 1 година релевантен опит;
• Компютърна грамотност и технически умения: MS Office, Colos, Clarisoft, Nicelabel;
• Владеене на английски език- ниво B2 по ЕЕР;
• Шофьорска книжка;

Ние предлагаме:

• Работа в бързоразвиваща се компания;
• Мотивиращо възнаграждениe;
• Вътрешнофирмено обучение;
• Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство.

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2019)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers