Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Монтажник
София
От 1500 до 2000 лв.

Монтажник

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент търсим да назначим Монтажник:

Основни изисквания:

• Средно образование;
• Опит в монтажната дейност е за предпочитане, но не е задължителен;
• Опит в областта на електротехниката се взима под внимание.
• Отговорни с желание за работа, с добра трудова дисциплина и ориентирани към постигане на резултати

Описание на длъжността:

• Монтаж на системи за димоотвеждане, естествена светлина, естествена вентилация;
• При необходимост работа с вишка;
• Чести пътувания.

Фирмата предлага:

• Редовна смяна - Понеделник до Петък;
• Динамична работа, свързана с овладяване на нови знания;
• Възможност за развитие и професионално реализация.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers