Алфа Консулт България ООД
under 5 служителя Apply See employer
Специалист логистика и поръчки
Sofia
full-time
Between 2000 and 3000 bgn

Sofia full-time Between 2000 and 3000 bgn

Job Description

За наш клиент търсим да назначим Специалист логистика.

Изисквания към кандидата:
• Умение за работа с MS Office (главно Word и Excel);
• Добър Английски език - писмено и говоримо;
• Италиански се счита за предимство, но не е задължителен;
• Предишен опит на подобна позиция е предимство;
• Отговорен с желание за работа, с добра трудова дисциплина и ориентирани към постигане на резултати.

Основни задължения:
• Директна комуникация с доставчици;
• Проследяване на доставки, поръчки, плащания и транспорт;
• Да проявявате последователност и да изпълнявате поставените Ви задачи.

Фирмата осигурява:
• Дългосрочен и постоянен трудов договор;
• Стандартно работно време;
• Добро стартово възнаграждение;

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Contact Information

Phone: 0895158133

ITCD 2024 Employers