Специалист, офертен отдел
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Голяма строителна фирма търси да назначи за своя офис Специалист, офертен отдел

Отговорности

• Отправя запитвания за оферти към доставчици и подизпълнители;
• Остойностява довършителни работи за клиенти;
• Провежда срещи с подизпълнители, доставчици и клиенти;
• Изготвя количествено-стойностни сметки, календарни и линейни графици;
• Проучва цени, новости в строителните материали и технологии в областта на строителството.

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше/ средно техническо образование;
• Добра компютърна грамотност - MS Office;
• Умение за приоритизиране на задачи и спазване на поставени срокове;
• Прецизност и внимание към детайлите;
• Умение за комуникация и работа в екип;
• Английски език на работно ниво се счита за предимство;
• Познания за строителния процес и на цените на строителните материали се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

Ще Ви предложим:
• Отлично възнаграждение;
• Допълнителни социални придобивки;
• Обучение на работното място.
Трудов договор с фирма СТАРТИНГ ПОЙНТ ЕООД

Информация за контакт

Телефон: 0878138639

ITCD 2024 Employers