Инженер сервизно обслужване за България (ж/м/др)
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Интересувате се от техника, ориентирани към бъдещето и искате чрез Вашата работа в устойчива индустрия, да сте полезни на човечеството и природата? Ние също! От основаването ни през 1984 г. ние като семейна фирма винаги сме се фокусирали върху прогреса и иновациите. В резултат на това се развихме в един от водещите световни производители на иновативна селскостопанска техника с най-съвременни решения за секторите почвообработка, сеитба и растителна защита. Опазването на околната среда и здравето на човека са нашите основни приоритети.

Станете част от екипа с над 3300 служители, които ще оформят бъдещето на земеделието. Нашата фирмена култура се базира върху пряката комуникация, работа в екип, отговорност и творческа свобода – това звучи ли Ви вълнуващо? В този случай HORSCH е точно Вашето място !Предлагаме множество работни места и възможности за пълноценна кариера при работодателя HORSCH.

Отговорности

• Подкрепяте търговският ни партньор и клиентите при практическото използване на нашите машини в България и при поискване и на граничните пазари
• Решавате технически проблеми заедно с експертите в Германия
• Организирате и координирате необходимите ремонти
• Провеждате или подпомагате технически обучения
• Обработвате гаранционни искове

Изисквания и необходими умения

• Практически селскостопански опит в областта на почвообработката,сеитба и растителната защита
• Опит в обслужването на клиенти - идеално за позицията
• Технически опит и познания по хидравликата, познания по ISOBUS, опит в шофирането на трактор и познания по електричество
• Много добри комуникативни умения
• Техническо образование - в идеалния случай в областта на селскостопанската техника, механика, мехатроника, електротехника и др.
• Притежаване на шофьорска книжка категория В
• Освен български език, владеене говоримо и писмено на немски или английски език
• Висока компетентност в самоуправление
• Способност за работа под напрежение, надеждност, чувство за отговорност и ангажираност

Ние Ви предлагаме

• 30 дни отпуск годишно
• 24 h SOS телефон за пътуващи
• Многобразни фирмени събития
• Премиален пакет, обвързан с резултатите

Информация за контакт

Телефон: 09431 7143 9314

ITCD 2024 Employers