Шофьор – Доставчик на хранителни стоки
Стара Загора
От 1500 до 2000 лв.

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма „Стела Норд“ ООД е на пазара за бързооборотни стоки от 1993г. и извършва дистрибуция на продукти от водещи европейски и български производители като кафе, захарни изделия, солени изделия, напитки и др., в региона на Централна и Южна България. Логистичната ни мрежа доставя стоки за търговските обекти в градовете Стара Загора, Казанлък, Павел баня, Чирпан, Нова Загора, Раднево и Гълъбово.

Отговорности

- Осъществява доставкатa на стока от склада до търговските обекти
по утвърдени маршрути.

- Подпомага складовите процеси при събирането на заявката и нейното товарене в транспортното средство .

- Отговаря за правилното съхранение на стоката в транспортното средство до разтоварването при клиента.

- Приема платените суми от клиента съгласно придружаващата документация и се отчита в края на работния ден.

Изисквания и необходими умения

-средно образование
-отговорност и експедитивност
-умение за работа в екип
-свидетелство за управление на МПС
категория В

Ние Ви предлагаме

- стабилна работа в утвърдена фирма на пазара;
- конкурентно заплащане;
- приятна работна обстановка
- нормиран работен ден / 8 часа
ITCD 2024 Employers