Инженер-конструктор
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Ние сме водеща българска компания с традиции в производството на електродомакински уреди. Вече 36 години предлагаме на своите потребители и търговски партньори широка гама от висококачествени продукти: над 400 модела бойлери, готварски и отоплителни уреди, термопомпени системи, буферни съдове, слънчеви колектори.

Отговорности

- конструиране на детайли, възли и готови продукти;
- проучване и избор на най-подходящите доставни продукти, машини, инструменти и съоръжения;
- разработване на пълен обем конструктивна документация;
- разработване и внедряване в производството на типови и специфични технологични проекти;
- разработване на технически досиета на продуктите;
- участие в тестването и изпитването на готовите продукти;

Изисквания и необходими умения

- висше техническо образование (машинен инженер);
- отлична компютърна грамотност, владеене на програми за 3D моделиране; AutoCad, Solid Works, SolidEdge;
- владеене на английски език;
- професионален опит в областта - предимство;
- комуникативност и умение за работа в екип;
- готовност за динамична и резултатна работа;

Ние Ви предлагаме

- възможност за професионална реализация и кариерно развитие в стабилна производствена компания с утвърдени стандарти на работа;
- допълнително здравно застраховане с възможност за включване на членове на семейството;
- месечни ваучери за храна - 200лв;
- карта Мултиспорт на преференциална цена;
- допълнителни социални придобивки: субсидиран обяд, бонус при раждане на дете, допълнителен отпуск за родител на първокласник, бонус „Препоръчай приятел” и др. ;
- заплащане на пътни разходи за живеещи извън гр.Варна;
- здравни профилактични прегледи, служба по трудова медицина и корпоративен психолог;
- индивидуални възможности за развитие чрез специализирани курсове и обучения;

Информация за контакт

Телефон: 052/571930

ITCD 2024 Employers