Технически ръководител
гр. София
От 2000 до 3000 лв.

гр. София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Компания "СТРОЙТЕС" ЕООД е специализирано дружество, развиващо дейност в консервацията и реставрацията на сгради паметници на културата.

Отговорности

* Организиране и координиране на възложената строителна дейност на обект;
* Контролира качественото изпълнение на строително-ремонтните дейности;
* Редовна отчетност и подаване на данни за изпълнени работи на строителен обект;
* Отговаряне за изправността и функционирането на техническото оборудване на обекта;
* Провежда инструктажи по безопасност и здраве на обекта и следи за изпълнение на същите;

Изисквания и необходими умения

Дружество ,,СТРОЙТЕС'' ЕООД с дейност строителство и реставрация на сгради паметници на културата търси да назначи отговорен, общителен и квалифициран строителен техник. Кандидатът трябва да притежава:
-подходящо образование и квалификация за съответната длъжност (Строителен техникум или ВУЗ);
-компютърна грамотност;
-шоф. книжка;

Ние Ви предлагаме

*Приятна работна среда;
*Възможност за обучения в сферата на строителството;
*Коректност;
*Индивидуален подход

Информация за контакт

Телефон: 0893308328

ITCD 2024 Employers