Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Приемчик Автосервиз
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент търсим да назначим Приемчик Автосервиз.

Основни задължения:
• Приема заявки чрез директно консултиране и определяне на клиентските нужди;
• Изготвяне, идентифициране, управление и оптимизация на работни поръчки;
• Поддържа комуникация с клиенти и механици;
• Следи ремонтния процес и информира клиента относно крайни срокове, стойност и други.

Изисквания към кандидата:
• Техническо образование (ДВГ или сходно); Висше образование - предимство;
• Английски език - работно ниво;
• Отлични търговски и комуникационни умения;
• Отлична компютърна грамотност - (MS Excel, Word);
• Свидетелство за управление - категория В.

Фирмата осигурява:
• Дългосрочен и постоянен трудов договор;
• Динамична работа в дългогодишна развиваща се международна компания;
• Обучение и възможност за натрупване на богат професионален опит;
• Добро стартово възнаграждение.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers