Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Електромонтьор
Шумен
От 1500 до 2000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да нaзначи за свой клиент Електромонтьор.

Отговорности:
• Експлоатация на електрическата част и КИП и А на съоръженията;
• Поддържа електрическата част на оборудването в работоспособно състояние;
• Поддръжа чисти поверените му за работа инструменти и уреди;

Изисквания:
• Средно специално - техническо образование;
• Устойчивост при динамична работа;
• Добра организация и самодисциплина;
• Добра комуникация и работа в екип.

Фирмата предлага:
• Отлично възнаграждение и бонуси при постигнати резултати;
• Възможност за професионално развитие и реализация;
• Социален пакет;
• Осигурен транспорт.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers